Поєднання теорії та практики: спільна лекція з начальником сектору криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області підполковником поліції Бричем Ігорем Володимировичем з дисципліни “Інформаційні технології в юридичній діяльності”

Чергова лекції з дисципліни “Інформаційні технології в юридичній діяльності” (викладач – доцент кафедри кримінального права, кандидат юридичних наук Козич І.В.). У нас в гостях був начальник сектору криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області підполковник поліції Брич Ігор Володимирович, який познайомив студентів 1-го курсу освітніх програм “Право” і “Міжнародне та європейське право” з новітніми досягненнями інформаційних технологій у експертній діяльності.  Щиро вдячні і надіємося на подальшу співпрацю!