25 травня 2022р. на літній сцені парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка, що в Івано-Франківську, відбулося нагородження учасників  та їх наставників  III інтернет-олімпіади з правознавства  та III  конкурсу правничих творів есе, які проводив Навчально-науковий Юридичний інститут!
Дякуємо учасникам та наставникам, які  знайшли можливість прибути для нагородження і отримати відзнаки та подяки, які вручали  Олег Антонович Вівчаренко, доктор юридичних наук, професор кафедри трудового, екологічного та аграрного права, Заслужений юрист України, заступник директора Навчально-наукового юридичного інституту та доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Віталій Васильович Книш.
Ті, хто за певних обставин, не змогли бути присутніми на церемонії нагородження, отримають відзнаки поштою (вони надійдуть на адреси закладів загальної середньої освіти).
Шукайте себе на світлинах та завантажуйте їх на згадку!
До зустрічі  у мирній Україні!