Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНСЬКИЙ ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОСТІР В УМОВАХ ВІЙНИ: АДАПТАЦІЯ Й ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ НАУК» (Харків – Рига)

31 травня 2022 року завідувачка кафедри судочинства, професорка Ю. В. Кернякевич-Танасійчук взяла участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «УКРАЇНСЬКИЙ ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОСТІР В УМОВАХ ВІЙНИ: АДАПТАЦІЯ Й ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ НАУК» (Харків – Рига), яка відбулася в онлайн-форматі.

Співорганізаторами заходу виступили Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого; Кримінологічна асоціація України; Rīgas Stradiņa universitātē; Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aeronautikas institūtā (AERTI).

Під час заходу представники української та латвійської наукових спільнот дискутували, обмінювалися ідеями, ставили питання та шукали відповіді з проблем технічних та юридичних наук в умовах триваючої нині війни.