У навчально-науковому юридичному інституті відбувся День відкритих дверей

4 червня 2022р. у Навчально-науковому юридичному інституті відбувся День відкритих дверей, який зібрав абітурієнтів. Географія учасників не обмежилася Івано-Франківськом, були присутні з інших районів і навіть областей.

На Дні відкритих дверей були присутні випускники:

• Ліцею №1, що в Івано-Франківську;
  • Ліцею №12 імені Івана Франка, що в Івано-Франківську;
  • Ліцею №24, що в Івано-Франківську;
  • Тюдівського ліцею;
  • Чернелицького ліцею;
  • Лозівського ліцею №11, що в Харківській області;
  • Підгайчиківського ліцею;
  • Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Абітурієнтам та їх батькам була проведена екскурсія ННЮІ, зокрема, відвідали зал судового засідання, інтерактивну аудиторію від юридичної компанії MORIS на честь 30-річчя Юридичного інституту, криміналістичний центр.

Окрім екскурсії, заступник директора ННЮІ, Заслужений юрист України, Олег Антонович Вівчаренко звернувся до присутніх з вітальним словом від  імені дирекції, старша викладачка кафедри судочинства Леся Степанівна Кульчак розповіла про особливості навчання, матеріально-технічну базу, можливості отримання подвійних дипломів, сфери майбутнього працевлаштування та успішних випускників, Іван Ярославович Костів, завідувач Юридичної клініки,  розповів про особливості вступної кампанії у 2022році, а Михайло Михайлович Тимчишин, завідувач криміналістичного центру, розповів про виявлення і фіксування слідів кримінальних правопорушень.