Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми реалізації норм Конституції України в умовах воєнного стану»

27 червня 2022 року завідувачка кафедри судочинства, проф. Ю.В. Кернякевич-Танасійчук взяла онлайн участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми реалізації норм Конституції України в умовах воєнного стану».

Співорганізаторами заходу виступили кафедра конституційного, міжнародного та адміністративного права навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Центр дослідження конституційної юстиції Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Під час роботи конференції обговорювалися проблеми реалізації норм Конституції України в умовах воєнного стану,  що дозволило учасникам науково-практичного заходу не лише з’ясувати існуючі проблемні питання у відповідній сфері в сьогоднішних умовах війни, а й окреслити шляхи вдосконалення чинного законодавства України.