Презентація  унікального видання – «Зібрання творів Василя Стефаника».

Завідувачка кафедри судочинства, д.ю.н., доцент Ю. В. Кернякевич-Танасійчук 17 грудня 2020 року мала приємність бути присутньою на презентації  унікального видання – «Зібрання творів Василя Стефаника».

Цією подією Прикарпатський університет розпочинає ювілейні заходи до 150-річчя з Дня народження свого патрона – Василя Стефаника.

Науковці університету в трьох томах чотирьох книгах упорядкували твори відомого письменника, його листи та виступи, переклади  текстів багатьма іноземними мовами.

У заході візьмуть участь керівництво університету, факультету філології, науковці-члени редакційної колегії видання, представники Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської ОДА.

Онлайн до презентаційного заходу приєднаються студенти та викладачі Прикарпатського національного університету, колеги-науковці з Львівського національного університету імені Івана Франка.