23  грудня 2021 року завідувачка кафедри судочинства, професорка Ю. В. Кернякевич-Танасійчук взяла онлайн участь у роботі конференції: «Як забезпечити правопорядок в Україні? Проблеми ефективності кримінальної юстиції. 5-й київський полілог».

Організаторами заходу виступили: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Вищий антикорупційний суд, Верховний Суд, Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України.

У рамках роботи конференції  відбувалися дискусії за наступними тематичними напрямами: 1. Забезпечення правопорядку в Україні: виклики та перспективи поточного етапу правової реформи; 2. Проблеми застосування чинного законодавства та забезпечення єдності судової практики в контексті ефективності кримінальної юстиції; 3. Протидія корупції як елемент забезпечення правопорядку: поточні тренди.

Під час заходу представники судової системи, правоохоронних органів, громадянського суспільства, юристи, науковці дискутували, обмінювалися ідеями, ставили питання та шукали відповіді з нагальних проблем верховенства права, захисту прав людини та справедливого правосуддя.