Підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри постійно і наполегливо працюють над підвищенням професійної кваліфікації.
Зокрема, старший викладач кафедри Л.С. Кульчак взяла участь в III Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності” з 3 грудня 2021р. по 20 січня 2022 р. і отримала міжнародний сертифікат.
Завідувачка кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук успішно закінчила курc «Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері», наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.
Курс складався з чотирьох модулів:
1. Гендерні стереотипи та гендерна рівність.
2. Забезпечення гендерної рівності у військовій сфері.
3. Гендерне насильство  та сексуальні домагання.
4. Протидія сексуальним домаганням у військовій сфері.
Крім перегляду відео-лекцій та презентацій, проходження курсу охоплювало участь в обговореннях, виконання творчих завдань, а також передбачало тестовий контроль засвоєних знань за результатами кожного модуля.