ІІІ Міжнародний пенітенціарний форум “Пенітенціарна система у глобальному вимірі”

Завідувачка кафедри судочинства, проф. Ю.В. Кернякевич-Танасійчук 3 листопада 2023 року з доповіддю на тему: «Модельна установа виконання покарань: від концепту до втілення в життя» взяла онлайн-участь у роботі ІІІ Міжнародного пенітенціарного форуму “Пенітенціарна система у глобальному вимірі”, організованого Науково-дослідниим інститутом публічного права, видавництвом «Юридика» та Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Серед напрямів роботи форуму були:

1. В’язниця в Україні у XXI столітті (інноваційна модель).
  2. Актуальні проблеми виконання и відбування кримінальних покарань у місцях несвободи в Україні.
  3. Актуальні проблеми функціонування інституту пробації в Україні.
  4. Актуальні проблеми протидії та запобігання злочинності в місцях несвободи в Україні.

Сертифікат