Науково-практичний круглий стіл «Встановлення позитивних взаємин з правопорушником як принцип пробації»

Завідувачка кафедри судочинства, д.ю.н., доцент Ю. В. Кернякевич-Танасійчук 18 грудня 2020 року взяла участь у роботі онлайн науково-практичного круглого столу «Встановлення позитивних взаємин з правопорушником як принцип пробації»

Організатором «круглого столу» виступив Науково-дослідний інститут
вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса

У заході взяли участь понад 100 учасників, зокрема, провідні науковці у галузі кримінально-виконавчого та кримінального права, керівництво Державної установи «Центр пробації» та співробітники регіональних відділень цього відомства.

Доповіді учасників «круглого столу» були присвячені питанням змісту та організаційної структури пробації України, інноваційних перспектив в діяльності пробації, прикладних аспектів впливу на суб’єкта (клієнта) пробації задля безпеки суспільства, сучасного стану та перспектив інституту пробації за кримінальним законодавством України тощо. Кожен виступ супроводжувався активним обговоренням, що свідчить про очевидну актуальність теми заходу.