Зустріч з студентами

22 березня 2021 року аспірантом кафедри судочинства, заступником начальника відділурозгляду звернень та забезпечення діяльності Колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора,суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції          (м. Івано-Франківськ)Кравець Вікторією проведено зустріч з студентами – магістрами спеціальності «Корпоративне право» в рамках навчальної дисципліни «Захист корпоративних прав нотаріусом»  за допомогою Zoomзв’язку.

Під час заходу йшлося про:

основні напрямки діяльності територіальних органів юстиції;
механізми захисту порушених прав чи інтересів  рішенням, дією чи бездіяльністю державного реєстратора, суб’єктами державної реєстрації
кваліфікаційні вимоги до державного реєстратора. Порядок проходження тестування осіб, які мають намір стати державним реєстратором
діяльність Колегії з розгляду скарга на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора,суб’єктів державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), порядок розгляду скарг, строки подання та розгляду скарги, вимоги до їх оформлення.
  1. Крім того, обговорено практичні питання, які найчастіше стають предметом оскарження та типові помилки при подачі скарги у сфері державної реєстрації.