Круглий стіл «Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання»

Завідувачка кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук 14 грудня 2021 року взяла участь у роботі онлайн круглого столу «Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання».

Організатором «круглого столу» виступив Науково-дослідний інститут
вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса та ГО «Україна без тортур».

Доповіді учасників «круглого столу» були присвячені питанням характеристики сучасних проблем кримінально-виконавчого права з позицій історичного ревізіонізму; позбавлення волі як виду покарання та перспектив удосконалення процесу його виконання; нормативного регулювання порядку реалізації засудженими права на медичну допомогу і лікування; стану додержання прав і свобод людини в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах у період COVID-19 тощо.

Кожен виступ супроводжувався активним обговоренням, що свідчить про очевидну актуальність теми заходу.