17 листопада 2022р. о 15 год. у 308 ауд. з нагоди Міжнародного дня студента, Навчально-науковий Юридичний інститут організовує інтелектуальну гру: «Що? Де? Коли?» присвячену темі антикорупції.
В грі бере участь команда, яка складається з 4-х осіб. Капітан команди повинен до 15.11.2022 (включно) зареєструвати команду за покликанням.
Спонсорами заходу будуть: Юридична компанія Legal Group, доставка шашлику №1 М’ясоруб та Профком студентів Прикарпатського національного уніеврситету.
Всім учасникам гарантовані призи від Навчально-наукового Юридичного інституту!
![](https://law.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/100/2022/11/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-11-08_10-50-47-763-860x1024.jpg)