Участь завідувачки кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук у роботі Міжнародної наукової конференції «Організація в міждисциплінарній перспективі та організаційні аспекти пенітенціарної діяльності»

У рамках реалізації договору про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Академією юстиції (Республіка Польща) завідувач кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук 21 травня 2024 року з доповіддю на тему «Забезпечення безпеки в установах виконання покарань в умовах воєнного стану в Україні» взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Організація в міждисциплінарній перспективі та організаційні аспекти пенітенціарної діяльності».

Організаторами заходу виступили Інститут наук про безпеку, Інститут управління та наук про якість, Інститут прикладних пенітенціарних досліджень Академії юстиції (Республіка Польща). За результатами проведення конференції передбачено видання збірнику тез доповідей.