Студентка освітньої програми “Міжнародне та європейське право” Лилак Вікторія стала переможцем відбору на навчання протягом семестру на юридичному факультеті Трнавського університету

Студентка Навчально-наукового юридичного інституту освітньої програми «Міжнародне та європейське право» Лилак Вікторія стала переможцем відбору на навчання протягом семестру  на юридичному факультеті Трнавського університету в рамках Договору про академічну мобільність між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Трнавським університетом.

З 15 лютого 2023 року Лилак Вікторія в рамках академічної мобільності навчатиметься в м. Трнава за кошт гранту отриманого на основі спільної заявки від обох університетів.

Студентці повністю покриваються витрати на навчання, проживання та проїзд за рахунок фінансування ЄС в рамках  програм академічної мобільності Еразмус+.

Бажаємо успіхів Лилак Вікторії!