Поєднання теорії та практики – як запорука навчального процесу!

16 травня 2023 року з метою поглибленого вивчення студентами Навчально-наукового юридичного інституту дисципліни вільного вибору – Виконавче провадження,  а також, щоб поєднати теорію з практикою, старша викладачка кафедри судочинства, Леся Степанівна Кульчак, організувала  зустріч із випускником інституту 2011 року, Максимом  Сергійовичем Раковецьким, який працює на посаді головного державного виконавця Івано-Франківського міського відділу ДВС в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.

Максим Сергійович розповів студентам чому обрав роботу у ДВС і чи не пошкодував про свій вибір, адже за плечима вже 10 років стажу; у чому виникають труднощі для державних виконавців при виконанні судових рішень та рішень інших органів; які найбільш складні категорії виконавчих проваджень; про справи, які найбільше запам’яталися з практичного досвіду; про матеріальне забезпечення державних виконавців.

«Бути державним службовцем і працювати на державу –  це велика честь! Оскільки, держава довіряє виконувати рішення судів та інших органів, що є завершальною стадією процесу, а на роботу у ДВС можна влаштуватися  і з дипломом бакалавра», – Максим Раковецький!