Термін подачі есе у рамках ІІІ Конкурсу правничих творів-есе для учнів 9-11 класів продовжено до 20 квітня 2022 року

Доброго дня, вельмишановні колеги!!!

Повідомляємо Вам що у зв’язку з агресивною війною, яка була необґрунтовано розпочата з боку РФ проти України, а також через наявний військовий стан термін подачі правничих творів-есе у рамках ІІІ Конкурсу правничих творів-есе для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за спеціальністю 081 «Право» та освітньою програмою «Міжнародне і європейське право») продовжено до 20 квітня 2022 року включно у електронній формі на наступну адресу: vitaliy.knysh@pnu.edu.ua.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (law.pnu.edu.ua) 06 травня 2022 р.