Підвищення кваліфікації

17 березня 2022 року доктор філософії за спеціальністю 081 Право, асистент кафедри судочинства Башурин Наталія Ярославівна отримала сертифікат про успішне проходження онлайн-курсу підвищення кваліфікації від Пенсильванського університету (США) під назвою «An Introduction to American Law» («Вступ до американського законодавства»).

Курс тривав два місяці на навчальній онлайн-платформі Coursera англійською мовою. Наталія Ярославівна у процесі проходження курсу освоїла значний обсяг нової інформації щодо історії розвитку базових галузей права і законодавства у Сполучених Штатах Америки, різноманітності підходів до правозастосування у складній правовій системі цієї країни. Також курс дозволив ознайомитися із надзвичайно цікавою прецедентною практикою Верховного Суду США та деяких судів окремих штатів, котрі не втрачають своєї актуальності для американського права до сьогодні і є предметом для порівняльного аналізу з судовою практикою України.

Сертифікат Башурин Н.Я.