21 вересня відбудеться зустріч з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України

21 вересня о 10.00 год. у межах вивчення дисципліни «Кримінальне процесуальне право України» (керівник курсу Юрій Микитин) освітніх програм «Право» і «Міжнародне та європейське право» Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться відкрита онлайн зустріч студентів з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським.

Під час заходу буде обговорено питання:

– що таке НАБУ та як воно працює?

– які ключові результати роботи НАБУ?

– які виклики стоять перед НАБУ і як їх подолати?

– як стати членом команди НАБУ?

– як НАБУ бореться на двох фронтах?

– як НАБУ долучилося у ході відсічі ворогу?

– та багато інших.

Характерно, що такі зустрічі студентства Навчально-наукового юридичного інституту з керівництвом Національного антикорупційного бюро України і, зокрема, Львівського територіального управління відбуваються систематично у продовж п’яти років.

Зустріч пройде на за покликанням http://meet.google.com/trk-hyds-cvb