ІІ Міжнародний пенітенціарний форум “Пенітенціарна система у глобальному вимірі”

Завідувачка кафедри судочинства, проф. Ю.В. Кернякевич-Танасійчук 27 жовтня 2022 року взяла онлайн-участь у роботі ІІ Міжнародного пенітенціарного форуму “Пенітенціарна система у глобальному вимірі”, організованого Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука (м. Рівне) та Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Серед напрямів роботи форуму були: 1. Актуальні проблеми виконання і відбування кримінальних покарань в місцях несвободи України; 2. Актуальні проблеми функціонування інституту пробації в Україні; 3. Актуальні проблеми протидії та запобігання злочинності в місцях несвободи України.

Також було презентовано підручник  на актуальну тему “Пенітенціарна кримінологія”.