Шановна університетська громадо, просимо Вас підтримати наш проєкт!
![🔸](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f538/72.png)
![🔸](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f538/72.png)
![❗️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/2757_fe0f/72.png)
Голосувати можуть ті, хто має прописку у межах Івано-Франківської
ТГ і повних 18 років.
Наш проєкт має на меті облаштування сучасного громадського простору «ART-space» на вулиці Чорновола шляхом створення муралів на стінах будинків, що знаходяться при вході в гуманітарний корпус Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, та встановлення додаткових вуличних меблів і освітлення. Завдяки його реалізації територія набуде сучасного вигляду, що доповнить красу вулиці, а мешканці та гості міста отримають додаткове місце для відпочинку, зустрічей і спілкування.
Сподіваємось на вашу допомогу! Підтримати проєкт можна шляхом голосування та поширення цього допису.
З повагою,