Проєкт №99 «Облаштування громадського простору “ART-space” на вулиці Чорновола»

Шановна університетська громадо, просимо Вас підтримати наш проєкт!

🔸Проєкт №99 «Облаштування громадського простору “ART-space” на вулиці Чорновола»🔸https://if.pb.org.ua/projects/99

Цього року ми подали заявку на «Бюджет участі» та успішно пройшли оцінку. Наступним етапом, від якого залежатиме можливість реалізації проєкту, є голосування.❗️Голосування триватиме протягом 18 квітня – 2 травня.

❗️Голосувати можуть ті, хто має прописку у межах Івано-Франківської
ТГ і повних 18 років.

Наш проєкт має на меті облаштування сучасного громадського простору «ART-space» на вулиці Чорновола шляхом створення муралів на стінах будинків, що знаходяться при вході в гуманітарний корпус Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, та встановлення додаткових вуличних меблів і освітлення. Завдяки його реалізації територія набуде сучасного вигляду, що доповнить красу вулиці, а мешканці та гості міста отримають додаткове місце для відпочинку, зустрічей і спілкування.

Сподіваємось на вашу допомогу! Підтримати проєкт можна шляхом голосування та поширення цього допису.

Проєкт №99.jpg

З повагою,