Зустріч студентів першого курсу навчально-наукового юридичного інституту з випускником – військовим Збройних сил України Миколою Старовецьким

19 квітня 2023 р. у навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася онлайн-зустріч студентів І курсу з одним з кращих випускників інституту, а сьогодні військовим Збройних сил України, командиром взводу протитанкової боротьби Миколою Старовецьким.
Він розповів про свій життєвий шлях від студентської аудиторії в інституті до оборони Бахмута від російських загарбників. Зустріч була наповнена численними запитаннями і розлогими та змістовними відповідями. Для наших студентів вона стала хорошим джерелом натхнення для навчання і прагнення зробити своє життя та ситуацію в державі кращою. Надзвичайно цікаві та глибокі роздуми Миколи Старовецького, безумовно, зацікавили студентів, а влучні порівняння, наприклад, «праці військового командира як чогось середнього між роботою судді і хірурга» додавали жвавості у бесіді з майбутніми юристами.

Варто відзначити, що зустрічі студентів Навчально-наукового юридичного інституту з його випускниками-військовими стають доброю традицією. Зокрема, у рамках акції на підтримку воїнів Збройних Сил України відбулася зустріч із успішним випускником Сергієм Федорцівом. Деталі