Участь завідувачки кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук у роботі ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціально-гуманітарних та поведінкових наук в умовах воєнного стану»

У рамках реалізації договору про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Пенітенціарною академією України завідувач кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук 25 квітня 2024 року з доповіддю на тему «Потенційна загроза шкідливого впливу окремих об’єктів критичної інфраструктури на установи виконання покарань» взяла участь у роботі ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціально-гуманітарних та поведінкових наук в умовах воєнного стану», організованій Пенітенціарною академією України.

Робота заходу здійснювалася за наступними напрямами (секціями):

Секція 1. Актуальні питання галузевих юридичних наук та правових практик.

Секція 2. Соціально-гуманітарні проблеми та стратегії розвитку освіти в сучасних умовах.

Секція 3. Проблеми психологічної освіти, соціально-психологічної допомоги в сучасному суспільному вимірі.

Секція 4. Поведінкові науки: проблеми, сучасний стан, перспективи розвитку.

За результатами проведення конференції передбачено видання збірнику тез доповідей.