VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні»

Завідувач кафедри судочинства, проф. Юлія Кернякевич-Танасійчук 8 грудня 2023 року взяла участь у роботі VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні» з доповіддю на тему «Окремі питання утримання військовополонених в Україні».

Науково-практичний захід, організований Інститутом права Львівського державного університету внутрішніх справ, окрім пленарного засідання, включав 5 тематичних напрямів, у межах яких відбувалися активні дискусії:

1. Національний та міжнародний безпекові виклики: загальнотеоретичний, конституційний та історико-правовий вимір.
  2. Публічне адміністрування в умовах воєнного стану.
  3. Сучасні проблеми правового забезпечення економічного, екологічного та соціального розвитку держави.
  4. Проблеми цивільного права та процесу у світі новелізації правового регулювання приватних відносин в Україні.
  5. Сучасні виклики кримінальної юстиції.