Звітна наукова конференція студентів

7 квітня 2022 року в рамках роботи звітної наукової конференції студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2021 рік було проведено засідання підсекції судочинства і кримінального права, у якому взяли участь 15 студентів-науковців другого, третього, четвертого курсів, а також магістратури денної форми навчання.

Доповідачі представили надзвичайно цікаві та актуальні виступи, присвячені теоретичним та практичним проблемам процесуального та кримінального права; питанням запозичення європейського та міжнародного досвіду впровадження нових інститутів кримінального права та процесу, а також пропозицій щодо внесення дієвих змін до національного законодавства.

Засідання підсекції, окрім заслуховування змістовних доповідей, супроводжувалося жвавим обговоренням проблемних доктринальних та законодавчих питань стосовно кожної із заявлених тем.

За результатами проведеного засідання учасники отримали ряд відзнак і нагород. Зокрема:

1. Рекомендацію до друку тез у Збірнику студентських наукових праць «Еврика»:
  • Аннюк Дмитро (науковий керівник –  ст. викл. Кульчак Л.С.);
  • Балан Софія (науковий керівник – к.ю.н., доц. Микитин Ю.І.);
  • Берладин Софія, Фелик Аліна (у співавторстві) (науковий керівник – д.ю.н., доц. Козич І.В.);
  • Каглійчук Мар’яна (науковий керівник – к.ю.н., доц. Петечел О.Ю.).
  1. Грамоту ректора Університету:
  • Яремин Іванна (науковий керівник – ст. викл. Кульчак Л.С.);
  • Оробець Ігор (науковий керівник – доктор філософії за спеціальністю 081 Право, асистент Башурин Н.Я.);
  • Голубовська Яна (науковий керівник – д.ю.н., доц. Козич І.В.);
  • Танюк Ірина Ігорівна (науковий керівник – к.ю.н., доц. Петечел О.Ю.).
  1. Грамоту директора ННЮІ:
  • Лук’янов Олег (науковий керівник – к.ю.н., доц. Микитин Ю.І.);
  • Слободян Ярослав (науковий керівник – доктор філософії за спеціальністю 081 Право, асистент Башурин Н.Я.);
  • Мазурик Юлія (науковий керівник – д.ю.н., доц. Козич І.В.);
  • Селецька Ірина (науковий керівник – к.ю.н., доц. Петечел О.Ю.).