Круглий стіл на тему “Реалізація прав засуджених в суспільстві змін: науковий і прикладний дискурс”

04 квітня 2023 року завідувачка кафедри судочинства, проф. Юлія Кернякевич-Танасійчук разом із студентками ННЮІ: Софією Балан, Аміною Близнюк, Софією Берладин та Яриною Бринською взяли участь в роботі онлайн круглого столу з презентуванням стендових доповідей на тему “Реалізація прав засуджених в суспільстві змін: науковий і прикладний дискурс”,  організованому відділом дослідження проблем кримінально-виконавчого права Науково-дослідного інституту імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України. За результатами проведення круглого столу передбачено видання (електронного) Дайджесту стендових доповідей,   учасники круглого столу також отримали сертифікати про участь, обсяг 18 год.(0,3 кредити ЄКТС).