Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Івано-Франківської області №28 від 25.01.2024 року, 31 січня 2024 року на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника традиційно відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, участь у якій взяли майже 90 учнів 9-11 класів Івано-Франківської області.

До складу предметно-методичної комісії та журі олімпіади увійшли науково-педагогічні працівники Навчально-наукового юридичного інституту:

1. Козич Ігор Васильович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, голова журі.
  2. Яремак Зоряна Василівна – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, консультант.
  3. Бурлак Оксана Василівна – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.
  4. Книш Віталій Васильович – доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.
  5. Костів Іван Ярославович – кандидат юридичних наук, викладач кафедри цивільного права, завідувач Юридичної клініки Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.
  6. Гейнц Руслана Миколаївна – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.
  7. Данилюк Леся Романівна – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.
  8. Петечел Надія Михайлівна – кандидатка юридичних наук, викладачка кафедри судочинства Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

Під час відкриття олімпіади директор Навчально-наукового юридичного інституту Юрій Іванович Микитин привітав учасників з початком ІІІ етапу олімпіади та розповів про переваги навчання саме у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне та європейське право». Також директор проінформував учнів про найближчі інтелектуальні змагання з права для учнівської молоді, які організовує Навчально-науковий юридичний інституту, зокрема, про V інститутську олімпіаду з правознавства для учнів 9-11 класів (6 березня 2024 р.).