Відбулося чергове бінарне заняття з навчальної дисципліни “Інформаційні технології в юридичній діяльності”

6 лютого відбулося чергове бінарне заняття з навчальної дисципліни “Інформаційні технології в юридичній діяльності” (проф. Козич І.В.) – освітні програми “Право” та “Міжнародне та європейське право” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Цього разу гостьову лекцію з питань впровадження можливостей штучного інтелекту в діяльності правників провів Карчевський Микола Віталійович – професор кафедри кримінального права і кримінології Львівського державного університету внутрішніх справ , головний науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального права Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, доктор юридичних наук, професор.

Захід проведено в рамках співпраці між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Львівським державним університетом внутрішніх справ, та на виконання грантового проєкту 2022.02/0048 «Раціоналізація протидії злочинності в Україні», який підтримується Університетом Кембриджу та Національним фондом досліджень України.