25 квітня 2023 р. у межах вивчення дисципліни «Кримінальне процесуальне право» відбулася бінарна лекція за участю за участю судді Рубіжанського міського суду Луганської області Дениса Сергійовича Коваленка.

25 квітня 2023 р. у межах вивчення дисципліни «Кримінальне процесуальне право» (керівник курсу Юрій Микитин) освітніх програм «Право» і «Міжнародне та європейське право» Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася бінарна лекція за участю судді Рубіжанського міського суду Луганської області Дениса Сергійовича Коваленка, який відряджений до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

Під час заняття було розглянуто окремі аспекти діяльності судді у кримінальному процесі на різних його стадіях, акцентовано на особливому значенні засад кримінального провадження.

Спілкування проходило у форматі діалогу і обговорення практичних проблем застосування Кримінального процесуального кодексу України.