Поглиблення знань з навчальної дисципліни “Виконавче провадження”

З метою поглибленого вивчення «Виконавчого провадження» студентам третього курсу, як денної так і заочної форм навчання, що обрали  цю дисципліну вільного вибору, було запропоновано пройти навчання на платформі EdEra ( https://www.ed-era.com/courses/): «Виконавче провадження: поглиблений курс».
Навчання складалося з 4 модулів:
  1. процесуальне законодавство;
  2. звернення стягнення на майно боржника;
  3. особливості застосування заходів виконання рішень при виконанні окремих рішень;
  4. організація діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців.
Після кожного модулю студенти проходили модульний контроль, а в кінці підсумковий іспит.
Щоб отримати сертифікат про успішне завершення курсу «Виконавче провадження: поглиблений курс» необхідно було правильно виконати не менше 70 % завдань.
Успішно пройшли навчання такі студенти:
  1. Столярчук Ігор (Пр-31)
  2. Максимець Євгенія(Пр-31)
  3. Шкапій Ірина (Пр-32)
  4. Рубінська Юля (Пр-31)
  5. Дем’янів Катерина (Пр-31)
  6. Хомин Марія (Пр-31)
  7. Вальків Дмитро (Пр-32)
  8. Дутчак Владислава (Пр-32)
  9. Галів Сніжана (Пр-33)
  10. Кіщук Віталіна (Пр-33)
  11. Заріцька Ірина (Пр-32)
  12. Грінечко Неля (Пр-31)
  13. Яцковська Уляна (Пр-31)
Викладачка, яка забезпечує  курс, Леся Степанівна Кульчак, не залишилася осторонь власної ініціативи.