Екскурсія-ознайомлення з діяльністю ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)»

1 травня 2023 року під керівництвом завідувачки кафедри судочинства, проф. Ю. В. Кернякевич-Танасійчук з метою поглиблення теоретичних знань студентів магістратури ОП «Право» навчально-наукового юридичного інституту, отриманих у процесі вивчення навчальних дисциплін «Кримінально-виконавча політика» та «Система виконання покарань» проведено екскурсію на базі ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)».

Студенти мали можливість безпосередньо ознайомитися з організаційними аспектами діяльності установи виконання покарань, наочно побачити особливості забезпечення її охорони як режимного об’єкту, відвідати окремі камери, де утримуються особи під вартою, навчальну кімнату для неповнолітніх, спортивний зал, відвідати житлові приміщення засуджених осіб, санвузол, кухню, молитовну кімнату, а також пекарню, де засуджені особи, реалізуючи своє право на працю, залучаються до випікання хліба тощо.

Відповідне унаочнення раніше вивченого теоретичного матеріалу якнайкраще сприяє виробленню у студентів професійних навичок прикладного характеру.